MARVEL Battle Lines

2.9.0

5.0

5

En iyi MARVEL ile epik kart düelloları

14k

Bu uygulamayı oyla

MARVEL Battle Lines, hem çevrimiçi gerçek oyuncularla hem de AI rakipleriyle karşılaştığınız bir düello kart oyunudur. Açıkçası, en çok beğendiğiniz MARVEL karakterlerinden herhangi biri ile kendi özel terasınızı yaratabilirsiniz: Iron-Man, Thor, Venom, Örümcek Adam, Dr. Strange, Black Panther, Loki, Thanos ve çok daha fazlası.

MARVEL Battle Lines'daki oyun planı oldukça kolaydır. Düellolar, 3x4 kare panoda gerçekleşir. Her boşluğa düşmanınızı yenmek için stratejik bir model oluşturmak amacıyla kartlarınızdan birini koyarsınız.

MARVEL Battle Lines'da, Shield ile birlikte takım olarak oynadığınız tüm MARVEL serüvenini takip ettiğiniz savaş modunda karşılaşırsınız. Bu yüzden, hiç durmadan hareket eden PvP düellolarındaki diğer çevrimiçi oyuncularla karşı karşıya gelmek zorunda kalacaksınız.

MARVEL Battle Lines, MARVEL oyunlarında en çok seveceğiniz muhteşem grafikleri size getiren heyecan verici bir kart-düello oyunudur. Üstelik, öğrenmesi kolay ama kazanması zor 100 farklı kartı toplamanız gereken oyun kurgusu da cabası. Oyunların hepsinin bir arada olması öylesine göz alıcı ki MARVEL severleri kesinlikle memnun edecektir.
Gereksinimler

Android 4.1 ya da üst sürümü gerektirir.

Uptodown X